HABERLER & DUYURULAR

haber

CASE, 2019 YILININ İLK BÜYÜK FİLO TESLİMATINI ÇANAKKALE’DE GERÇEKLEŞTİRDİ

Dünya iş makineleri sektörüne pek çok ilki kazandıran CASE, 2019 yılının ilk çeyreğinde dikkat çekici bir başarıyla sektörün en büyük hacimli iş makineleri satışını Çanakkale’de Cacimler İnşaat’a yaptı.

haber

CASE, PALETLİ EKSKAVATÖR SERİSİNİN EN YENİSİ CX500C İLE İZMİR MARBLE 2019 FUARI’NDA

CASE, İzmir MARBLE 2019’da üstün özellikli makineleriyle iddialı bir marka olduğunu yine ziyaretçilere gösteriyor. Mermer sektörünün beklentilerini fazlasıyla karşılayacak olan CASE C Serisi Paletli Ekskavatörlerin en yenisi CX500C fuarda ilk kez tanıtılıyor.

haber

CASE İş Makineleri Direkt Satış Grup Müdürü Boğaç Ertekin, Marble 2019 fuar izlenimlerini ve 2019 hedeflerini değerlendirdi.

TürkTraktör, Marble 2019 Fuarı’na ağır inşaat segmentine ve maden sektörüne yönelik Case CX500C ve CX370C ekskavatör, FPT motorlara sahip 921F ve 1021F model lastik tekerlekli yükleyiciler ile katıldı. TürkTraktör’ün fuarda öne çıkan en önemli makinesi ise fuarın 2. günü lansmanını da yaptığı Case CX500C 50 ton sınıfı ekskavatörü oldu.

haber

Fernas İnşaat ile Makina Market dergisi için keyifli bir röportaj gerçekleştirdik.

Önemli bir boru hattı projesinin hat ve bağlantı yollarının bakımını üstlenen Fernas İnşaat, bu kapsamda makine yatırımında bulunan firma, projede karla mücadele ve yol açma işinde kullanmak üzere TürkTraktör’den 4 adet Case SV300 serisi mini yükleyici satın aldı.

haber

Amiral Oğulları ile Forum Makina dergisi röportajı için İskenderun’da bir araya geldik.

İskenderun’un önde gelen iki limanında gerek hurda ve demir gerek dökme yüklerin tahmil ve tahliyesini yapan Amiral Oğulları firmasının zorlu operasyonlardaki yeni yardımcıları Case CX130C ekskavatör ve Case 721F lastikli yükleyici oldu.